Kwiaciarnia Arkadia

SPECJALIZACJA - wieńce,wiązanki pogrzebowe, kwiaty na pogrzeb, stroiki na urny i trumny, kwiaty, kosze i bukiety kondolencyjne, realizacja zamówień nietypowych.

Firma związana z branżą kwiatową od 1990 r. Pod nazwą Arkadia od 2001 r. Funkcjonuje i świadczy usługi w zakresie pełnej, profesjonalnej florystyki pogrzebowej w kompleksie pawilonów Cmentarza Bródnowskiego w Warszawie. Właściciel po kursie bukieciarskim z certyfikatem, licznych szkoleniach i warsztatach florystycznych z udziałem czołowych florystów polskich i europejskich. Współpraca z Biurem Kwiatowym Holandia. Były wieloletni pracownik Teatru Wielkiego w Warszawie - Specjalista Rzemiosł Teatralnych. Wspólnie z Żoną prowadzi kwiaciarnię w której wykonują wiązanki pogrzebowe, wieńce oraz inne wyroby na bardzo wysokim poziomie. Świadczymy usługi dla klienta indywidualnego i firm. Nasz wyrób jest zawsze świeży,wykonany z bardzo dobrych materiałów i komponentów, zabezpieczony względem różnych warunków pogodowych. Wysoka jakość produktów, doświadczenie, profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta, pomoc w doborze wyrobu sprawiają, że w ciężkich chwilach dla Państwa jesteśmy ogniwem które przez wieńce i kwiaty na pogrzeb i ich podanie złagodzi Państwa ból i smutek. W ponad dwudziestoletniej pracy z kwiatami zyskaliśmy życzliwość naszych Klientów.


Jeżeli życzą sobie Państwo zamówić wyrób na godne pożegnanie z gwarancją jakości i świeżości zapraszamy.


Zdając sobie sprawę z tego, jak ważny jest dzień ostatniego pożegnania z bliską nam osobą, pragniemy, aby kwiaty na pogrzeb, które oferujemy, całkowicie odpowiadały Państwa wymaganiom i aby odpowiednio oddawały powagę chwili oraz smutek rozstania. Mając więc na uwadze te wszystkie niełatwe emocje, dopełniamy wszelkich starań, aby kwiaty, stroiki do urny oraz wiązanki pogrzebowe warszawa były zawsze najpiękniejsze i zawsze należycie oddawały żal i pamięć.

Serdecznie więc zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, w której na pewno znajdziecie Państwo to, czego potrzebujecie. Możecie nas Państwo również znaleźć w internecie pod hasłami takimi jak „wieńce warszawa”, ale również wpisując w przeglądarkę „wieńce bródno”. Jesteśmy obecni w całej stolicy, a sama dostawa wieńcy w Warszawie nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Jeśli więc Państwo będziecie zainteresowani naszą ofertą, to będziemy wielce zaszczyceni mogąc Państwu w tym dniu dobrać najpiękniejsze kwiaty.

 

Kontakt

Kwiaciarnia Arkadia Andrzej Małecki
ul. Św. Wincentego 81C paw. 13
03-530 Warszawa
NIP: 5271038508

 

kom. 502 165 655

tel. (22) 678 65 00

fax (22) 678 65 00

 

[email protected]

 

GODZINY OTWARCIA:

Pn-pt 6.00-17.00
Sb 6.00-13.00

Nr konta bankowego

61 1240 1082 1111 0010 0703 2753

Bank Pekao S.A
VI Oddział w Warszawie
ul. Brechta 3
03- 472 Warszawa