Mobilna kwiaciarnia na Bródnie – transport wieńców, dostawa kwiatów

Zobacz nasze realizacje Złóż zamówienie

Arkadia to kwiaciarnia na Bródnie, jesteśmy jednak w stanie dowieźć przygotowane wieńce pod wskazany adres. Zdajemy sobie sprawę, że organizacja pogrzebu może być bardzo stresująca, dlatego staramy się maksymalnie Pomóc naszym Klientom. Oferujemy transport kwiatów na terenie Warszawy i okolic, dzięki czemu Państwo nie muszą już sobie tą kwestią zaprzątać głowy. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pokazało nam, że uczestnicy mszy żałobnych mogą nie mieć czasu samodzielnie odebrać wiązanki z naszej siedziby. Zamówienie transportu to także bardzo dobra opcja dla osób, które nie posiadają samochodu.

Cennik usług transportowych

Dowóz kwiatów pod wskazany adres jest usługą płatną. Transport organizujemy na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Zapewniamy terminową realizację zamówień. Wieńce dostarczamy przed rozpoczęciem uroczystości pogrzebowych. Wszystkie wiązanki docierają na miejsce bez żadnych uszkodzeń. Poniżej prezentujemy dokładny cennik usług transportowych:

TRANSPORT WIEŃCÓW, DOSTAWA KWIATÓW

Arkadia to kwiaciarnia mobilna – oferujemy dowóz zamówionych wieńców, wiązanek i bukietów pod wskazany adres. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że uczestnicy uroczystości żałobnej nie zawsze mają czas, aby odebrać kwiaty i dostarczyć je do kościoła lub na cmentarz. Taka usługa jest także dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości przetransportowania dużych wieńców.,

Na terenie Warszawy i okolic pomożemy z transportem i dostarczeniem wieńców i wiązek w terminie i miejscu wskazanym przez Państwa. Ze swojej strony gwarantujemy punktualność – zawsze docieramy na czas.

Usługi transportowe świadczymy odpłatnie. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

 1. Białołęka 70 zł
 2. Bielany 70 zł
 3. Ochota 70 zł
 4. Żoliborz 70 zł
 5. Rembertów 100 zł
 6. Ursynów 120 zł
 7. Śródmieście 70 zł
 8. Mokotów 100 zł
 9. Praga Płn. 50 zł
 1. Praga Płd. 70 zł
 2. Wilanów 120 zł
 3. Wola 70 zł
 4. Targówek 40 zł
 5. Bemowo 80 zł
 6. Wawer 100 zł
 7. Ursus 120 zł
 8. Wesoła 120 zł
 9. Włochy 120 zł

Okolice Warszawy od 150 zł