Mobilna kwiaciarnia na Bródnie – transport wieńców, dostawa kwiatów

Zobacz nasze realizacje Złóż zamówienie

Arkadia to kwiaciarnia na Bródnie, jesteśmy jednak w stanie dowieźć przygotowane wieńce pod wskazany adres. Zdajemy sobie sprawę, że organizacja pogrzebu może być bardzo stresująca, dlatego staramy się maksymalnie Pomóc naszym Klientom. Oferujemy transport kwiatów na terenie Warszawy i okolic, dzięki czemu Państwo nie muszą już sobie tą kwestią zaprzątać głowy. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pokazało nam, że uczestnicy mszy żałobnych mogą nie mieć czasu samodzielnie odebrać wiązanki z naszej siedziby. Zamówienie transportu to także bardzo dobra opcja dla osób, które nie posiadają samochodu.

Cennik usług transportowych

Dowóz kwiatów pod wskazany adres jest usługą płatną. Transport organizujemy na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Zapewniamy terminową realizację zamówień. Wieńce dostarczamy przed rozpoczęciem uroczystości pogrzebowych. Wszystkie wiązanki docierają na miejsce bez żadnych uszkodzeń. Poniżej prezentujemy dokładny cennik usług transportowych:

TRANSPORT WIEŃCÓW, DOSTAWA KWIATÓW

Arkadia to kwiaciarnia mobilna – oferujemy dowóz zamówionych wieńców, wiązanek i bukietów pod wskazany adres. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że uczestnicy uroczystości żałobnej nie zawsze mają czas, aby odebrać kwiaty i dostarczyć je do kościoła lub na cmentarz. Taka usługa jest także dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości przetransportowania dużych wieńców.,

Na terenie Warszawy i okolic pomożemy z transportem i dostarczeniem wieńców i wiązek w terminie i miejscu wskazanym przez Państwa. Ze swojej strony gwarantujemy punktualność – zawsze docieramy na czas.

Usługi transportowe świadczymy odpłatnie.

 1. Białołęka
 2. Bielany
 3. Ochota
 4. Żoliborz
 5. Rembertów
 6. Ursynów
 7. Śródmieście
 8. Mokotów
 9. Praga Płn.Praga Płd.
 10. Wilanów
 11. Wola
 12. Targówek
 13. Bemowo
 14. Wawer
 15. Ursus
 16. Wesoła
 17. Włochy
 18. Okolice Warszawy