Kolejną propozycją naszej kwiaciarni są wiązanki pogrzebowe. Przygotowujemy je w naszej siedzibie na Bródnie. Gotowy produkt można odebrać osobiście w kwiaciarni lub zamówić za dodatkową opłatą transport do dowolnej dzielnicy Warszawy. Wiązanki mają różne kształty oraz wielkości. Większe kompozycje można potraktować jako zamiennik tradycyjnych wieńców.

Wszystkie wiązanki przygotowane są zgodnie z życzeniami Klientów. Staramy się maksymalnie rozszerzyć wybór roślin. Współpracujemy z najlepszymi hodowlami kwiatów na terenie stolicy. Nasza kwiaciarnia na Bródnie już od wielu lat cieszy się zaufaniem Klientów, co niezaprzeczalnie świadczy o najwyższej jakości wykonywanych kompozycji kwiatowych.

Wstęgi z ostatnim pożegnaniem

Tak jak w przypadku wieńców, także przy wiązankach możemy przygotować specjalną wstęgę ze słowami ostatniego pożegnania. Teksty na szarfy żałobne są za każdym razem personalizowane zgodnie z zaleceniami Klientów. Do produkcji kompozycji wykorzystujemy świeże, naturalne rośliny. Do wyboru mają Państwo: kalie, lilie, chryzantemy, gerbery, róże. Istnieje możliwość zamówienia innych gatunków. Do dekoracji wykorzystujemy także zielone rośliny. Zapewniamy, że nasze wiązanki wyróżniają się niezwykłą estetyką. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.