Jedną z najczęściej zamawianych w naszej kwiaciarni kompozycji są piękne wieńce pogrzebowe. Kwiaty można odebrać w naszej siedzibie na Bródnie. Na specjalne życzenie dowozimy produkty pod wskazany adres na terenie całej Warszawy. Przygotowane przez naszych profesjonalnych florystów wieńce wyróżniają się niezwykłą elegancją. Klienci mają możliwość wyboru rozmiaru oraz roślin, jakie zostaną użyte do ich wykonania. Wszystkie wieńce przygotowujemy ręcznie zgodnie z Państwa życzeniami. Pogrzebowe kwiaty najczęściej uzupełniamy o specjalne wstęgi. Oferujemy pomoc w zredagowaniu tekstów na szarfy żałobne.

Jakie kwiaty wykorzystujemy do przygotowania wieńców?

Staramy się maksymalnie spersonalizować każde zamówienie, dlatego daliśmy naszym Klientom duży wybór kwiatów. Wykorzystywane rośliny pochodzą z najlepszych hodowli z terenów Warszawy i okolic, dzięki czemu są świeże i piękne. Najczęściej w wieńcach pojawiają się chryzantemy, kalie, różne, lilie, gerbery w różnych kolorach. Na specjalne życzenie Klientów wykonujemy wieńce także z innych gatunków. Każda kompozycja jest dokładnie przemyślana. Nasi pracownicy zostali obdarzeni niezwykłym zmysłem artystycznym oraz estetycznym, dzięki czemu wieńce nienagannie się prezentują niezależnie od tego, jaki mają rozmiar.

Oprócz tego przygotowujemy także wiązanki pogrzebowe, girlandy i dekoracje na urny oraz trumny.

Stabilna konstrukcja

Nasze wieńce wyróżniają się nie tylko elegancją, lecz także stabilnością. Kompozycje najczęściej mają kształt okręgu. Do produkcji pożegnalnych wieńców wykorzystujemy specjalne konstrukcje, które można bez problemu postawić nawet na nierównym podłożu bez obawy, że kwiaty się przewrócą. Całość jest stabilna i nie niszczy się nawet podczas transportu. Oprócz różnych gatunków kwiatów do dekoracji wieńców wykorzystujemy zielone rośliny ozdobne wybrane przez Klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów. W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.