Kwiaty na pogrzeb – kwiaciarnia z Warszawy

Zobacz nasze realizacje Złóż zamówienie

Śmierć bliskiej osoby jest ogromną stratą. Nieodłącznym elementem pożegnania zmarłego są kwiaty. Najczęściej przybierają one formę wiązanek oraz wieńców. Specjalnie przygotowane kwiaty na pogrzeb stanowią wyraz smutku, żalu, a także szacunku dla zmarłego. Staramy się pomóc naszym Klientom w przygotowaniach do tego trudnego wydarzenia poprzez wykonanie pięknych wieńców. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami kwiatów na terenie Warszawy. Nasze wieńce oraz kompozycje na trumny przygotowane są ze świeżych roślin. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były nie tylko estetyczne, lecz także stabilne.

Jakie bukiety przygotowujemy?

Staramy się dopasować bukiety do wymagań rodziny i przyjaciół zmarłego. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w ten trudny czas oczekują Państwo pomocy, dlatego podpowiadamy, jakie kwiaty wybrać. Oferujemy różne rodzaje kwiatów, wśród których znajdują się:

Wszystkie kompozycje przygotowujemy zgodnie z życzeniem Klientów. Kwiaty są bardzo dobrze związane, dzięki czemu nie rozpadną się np. w trakcie transportu. Przygotowujemy wiązanki oraz wieńce z żywych roślin. W naszej ofercie znajdą Państwo także specjalnie wykonane szarfy. Aby maksymalnie rozszerzyć zakres usług, proponujemy pomoc w zredagowaniu tekstów na szarfy żałobne.

A jakich kwiatów przygotowujemy wiązanki?

Do najczęściej wykorzystywanych kwiatów w wieńcach pogrzebowych należą chryzantemy oraz hortensje. To właśnie te rośliny symbolizują smutek oraz żałobę po ukochanej osobie. W kompozycjach na pogrzeby pojawiają się także lilie i kalie, które mają oznaczać niewinność. W Polsce wykorzystuje się również goździki. Rośliny te charakteryzują się niezwykłą trwałością i wytrzymałością na niższe temperatury, dlatego szczególnie sprawdzą się w okresie jesienno-zimowym. Jedne z najpiękniejszych wieńców przygotowujemy z czerwonych róż, które mają symbolizować szacunek do zmarłej osoby.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych wiązanek. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówień.