Teksty na szarfy żałobne

Zobacz nasze realizacje Złóż zamówienie

Staramy się zaoferować Państwu kompleksowe usługi w zakresie przygotowania kwiatów na pogrzeby. W naszym kręgu kulturowym nieodłączną częścią wieńców pogrzebowych są specjalne szarfy, które stanowią część naszej oferty. Wszystkie wstęgi wykonujemy z eleganckiej satyny. Materiał ten bardzo dobrze prezentuje się razem z kwiatami. Dodatkowo jest wytrzymały i odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Przygotowujemy także teksty na szarfy żałobne.

Dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie spersonalizować wieńce, jakie Państwo u nas zamawiają. Dzięki temu można pożegnać ukochanego członka rodziny lub przyjaciela na swój własny sposób. Oferujemy szarfy w różnych kolorach. Najczęściej wybierane są odcienie złota i srebra, jednak jeśli mają Państwo inne życzenia, prosimy o wcześniejszą informację.

Spersonalizowane teksty

Wszystkie teksty na szarfach drukujemy techniką komputerową, dzięki czemu litery są wyraźne i tusz nie rozpływa się pod wpływem opadów atmosferycznych. Nasi Klienci mogą wybrać rodzaj fontu, kolor oraz rozmiar czcionki. Najczęściej wykonujemy napisy przy użyciu czarnej barwy, jesteśmy jednak w stanie spersonalizować projekt zgodnie z Państwa życzeniem.

Zdajemy sobie sprawę, że śmierć bliskich to stresujące wydarzenie, dlatego staramy się w jak największym stopniu pomóc naszym Klientom. Podpowiadamy, jak zredagować teksty, by zmieściły się na wstęgach i dobrze się prezentowały.